Pe 1 iunie, oferă-le ceva ce nu se uită niciodată: prima lor aventură. Primul bilet de avion. Primul oraș descoperit. Primul apus văzut dintr-un alt colț al lumii. De Ziua Copilului, compania aeriana romaneasca DAN AIR vine cu o ofertă specială pentru copiii și tinerii care visează să exploreze lumea: 50% REDUCERE la biletele de avion pentru pasagerii sub 21 de ani.
Campania este valabilă între 31 mai – 2 iunie 2026 pentru călătorii operate până pe 24 octombrie.
Destinațiile incluse in aceasta campanie sunt urmatoarele: Paris · Larnaca · Valencia · Barcelona · Londra · Dublin · Bruxelles · Madrid · Milano · Bologna · Torino · Treviso · Damasc · Erevan · Tbilisi · Amman · Alep.
Pentru că cele mai frumoase amintiri din copilărie nu se cumpără. Se trăiesc. Tu le rezervi biletul. Ei își pregătesc bagajul pentru amintiri care vor rămâne pentru totdeauna.
Nu amâna! Pentru că riști să pierzi exact genul de călătorii despre care veți vorbi ani întregi: vacanțele spontane, locurile bune la preț redus și momentele care transformă o vară obișnuită într-una memorabilă.
Grăbește-te! Campania este disponibilă doar 3 zile, iar locurile promoționale se epuizează rapid.
Reducerea se aplică în coș după introducerea datei de naștere a pasagerului și a datelor de contact.
